Miejsce pracy:
Wrocław
Numer referencyjny:
ACM/WR/2015/12
Data:
18/12/2015
Obowiązki:

  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami (głównie zagranicznymi)
  • pośrednictwo w komunikacji między klientem a zespołem programistów
  • sprzedaż dodatkowych usług aktualnym klientom
Wymagania:
  • minumum dwa lata doświadczenia jako Account Manager w branży IT, najlepiej w agencji zajmującej się tworzeniem serwisów internetowych.
  • ogólna wiedza dotycząca budowy stron internetowych, znajomość tematyki i specyfiki branży
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim!

Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • ergonomiczne fotele i duże monitory (żebyś czuł/a się u nas lepiej niż w domu),
  • relaks przy PS4
  • możliwość współpracy częściowo na zasadzie home office,
  • kartę multisport,
  • pracę w zespole o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobre towarzystwo,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość udziału w organizacji konferencji i szkoleń o Drupalu (DrupalCamp Wrocław, DrupalDay)

Szukasz miejsca, gdzie liczy się przede wszystkim jakość i profesjonalizm usług? Chcesz pracować z klientami, którzy będą szanować Twój czas?

CV w jezyku angielskim prosimy wysyłać na adres jobs@droptica.com

Prosimy o umieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."