Miejsce pracy:
Gdańsk
Numer referencyjny:
DO/2017
Data:
25/07/2017
Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za:

  • Projektowanie, wdrażanie środowisk developerskich i produkcyjnych
  • Automatyzację procesów budowania, testowania i wypuszczania nowych wersji tworzonych przez firmę aplikacji
  • Dbanie o bezpieczeństwo i wydajność środowisk produkcyjnych i developerskich
  • Ścisłą współpracę z zespołem programistycznym
  • Utrzymanie bieżącej dokumentacji w swoim zakresie odpowiedzialności
Wymagania:
  • Naturalne dążenie do automatyzacji/optymalizacji pracy (skrypty bash, python, ansible) głównie w oparciu o rozwiązania open source.
  • Biegłość i doświadczenie w zagadnieniach związanych z:
    • administracją systemami operacyjnymi Linux;
    • administracją środowiskami opartymi i Apache/Nginx i PHP ;
    • administracją bazami danych (PostgreSQL, Microsoft SQL, MongoDB, MySQL);
    • administracją systemami monitorowania (Nagios, DataDog, NewRelic);
    • administracją usługami wspierającymi dev (GIT, Jenkins/Travis);
    • administracją środowiskiem zbudowanym w oparciu o AWS (Amazon Web Services);
    • administracją środowiskiem opartym o kontenery (np. Docker)
  • Stosowanie dobrych praktyk i rekomendowanych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa systemów.
  • Komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie w codziennej pracy.
  • Chęć pracy z zespołem developerskim na co dzień zajmującym się pracą nad projektami w PHP i Pythonie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Wpływ na wybór technologii wykorzystywanych w przedsiębiorstwie.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (dowolny rodzaj umowy do wyboru, również umowa o pracę).
  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie.
  • Kartę Multisport
  • Możliwość pracy częściowo na zasadzie home-office
  • Dobrą atmosferę pracy w zespole.