Miejsce pracy:
Wrocław
Numer referencyjny:
JWD/Wr/2015/8
Data:
28/08/2015
Obowiązki:

Junior Developer PHP to stanowisko idealne dla osób, które chcą rozpocząć karierę w IT przy tworzeniu serwisów internetowych i aplikacji internetowych.

Szukamy ambitnych i potrafiących się szybko uczyć osób, które chcą zgłębiać umiejętności związane z webdevelopmentem (PHP, MySQL, JavaScript, HTML/CSS, Drupal).

Droptica to firma, która specjalizuje się w tworzeniu serwisów internetowych i aplikacji internetowych opartych o platformę Drupal i inne rozwiązania Open Source. Posiadamy biura we Wrocławiu i Gdańsku. Pracujemy głównie dla zagranicznych klientów.

Wymagania:

Wymagania obowiązkowe:

- podstawy PHP (struktury danych, instrukcje sterujące, pętle, funkcje)

- podstawy HTML/CSS

- podstawy MySQL (select, insert, update, delete, join)

- dostępność na pełny etat (pn-pt, 8h/dziennie)

- znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji w języku angielskim

- wykonanie minimum 1 strony internetowej lub aplikacji webowej z użyciem HTML/CSS/PHP/MySQL (adres do strony lub kopię strony proszę przesłać wraz z CV).

Wymagania mile widziane:

- studenci lub absolwenci studiów informatycznych lub pokrewnych

- dobra języka angielskiego w mowie i piśmie

- znajomość systemu Drupal

- znajomość dowolnego frameworka w PHP

- znajomość innych niż PHP języków programowania

- list motywacyjny z odpowiedzią na pytanie: dlaczego chcesz u nas pracować?

Wraz z CV prosimy przesyłać informacje o wykonanych stronach internetowych.

Oferujemy:

- Elastyczny czas pracy
- Dobre towarzystwo i możliwość uczenia się od innych członków zespołu
- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Przestronne  biuro z własnym stanowiskiem pracy dostosowanym do wszelkich wymogów ergonomii

- Napoje i owoce oraz kartę Multisport
- Praca w biurze we Wrocławiu lub Gdańsku