Miejsce pracy:
Wrocław
Numer referencyjny:
JMS201707
Data:
17/07/2017
Obowiązki:
  • Budowanie marki Droptica (i innych marek własnych w przyszłości)
  • Przygotowywanie oraz pomoc w przygotowywaniu treści na stronę internetową, bloga, social media
  • Promocja podczas konferencji i wydarzeń
  • Analiza konkurencji
  • Ulepszanie procesów marketingowych w firmie

Wymagania:

Wymagania konieczne:

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Ogólna wiedza z social media, content marketingu
  • Dyspozycyjności minimum 4 dni w tygodniu, praca w biurze we Wrocławiu

Wymagania opcjonalne:

  • Doświadczenie w pracy w marketingu lub sprzedaży
  • Studenci lub absolwenci marketingu
  • Doświadczenie w organizacji i promocji konferencji
  • Uczestnictwo w organizacjach studenckich
  • Znajomość branży IT, tworzenie dedykowanego oprogramowania

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie UZ lub B2B
  • Możliwość nauki promocji firmy i budowania marki
  • Pracę w firmie znajdującej się w czołówce firm programistycznych z Polski (światowa czołówka firm Drupalowych)
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość udziału w organizacji konferencji i szkoleń o Drupalu (DrupalCamp Wrocław, DrupalDay)
  • Multisport, PS4