Miejsce pracy:
Opole, Rzeszów, Wrocław
Numer referencyjny:
JWD/2017A
Data:
09/11/2017
Obowiązki:

Droptica Academy to projekt dla osób, które chcą rozpocząć karierę w IT przy tworzeniu serwisów internetowych i aplikacji internetowych.

Szukamy ambitnych i potrafiących się szybko uczyć osób, które chcą zgłębiać umiejętności związane z webdevelopmentem (PHP, MySQL, HTML/CSS, CMS Drupal, itp) podczas realizacji projektów dla klientów i projektów wewnętrznych Droptica

Etapy Droptica Academy:
- test wstępny online
- rozmowa kwalifikacyjna
- 1 miesiąc płatnej praktyki
- test
- zatrudnienie na 3 miesięczny okres próbny
- test
- zatrudnienie na stałe

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. Napisz do nas na jobs@droptica.com

Wymagania:

Wymagania konieczne

  • wykonanie minimum 2 strony internetowe z użyciem PHP, mogą być bardzo proste, ważne aby były online (linki do stron prosimy dodać do CV)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • podstawowa znajomość CSS, MySQL, Javascript
  • podstawowa wiedza z programowania (zakres pierwszych dwóch semestrów studiów informatycznych)
  • dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu (praca w biurze we Wrocławiu lub w Gdańsku)

Wymagania mile widziane:

  • znajomość systemu Drupal
  • znajomość frameworka Symfony

Formularz rekrutacyjny

Droptica Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul Duńska 9, 54-427 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Po skontaktowaniu się z wybranymi kandydatami, za odrębnie udzieloną zgodą w/w dane osobowe będą udostępnione podmiotowi z branży medialnej, który oferuje nawiązanie współpracy. Osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Pliki muszą mieć mniej niż 2 MB.