Miejsce pracy:
Gdańsk
Numer referencyjny:
JWD/020515
Data:
20/05/2015
Obowiązki:

Droptica Academy to projekt dla osób, które chcą rozpocząć karierę w IT przy tworzeniu serwisów internetowych i aplikacji internetowych.

Szukamy ambitnych i potrafiących się szybko uczyć osób, które chcą zgłębiać umiejętności związane z webdevelopmentem (PHP, MySQL, HTML/CSS, CMS Drupal).

Droptica to firma, która specjalizuje się w tworzeniu serwisów internetowych i aplikacji internetowych opartych o platformę Drupal i inne rozwiązania Open Source. Posiadamy biura we Wrocławiu i Gdańsku. Pracujemy głównie dla zagranicznych klientów.

Etapy projektu:
- test wstępny online
- rozmowa kwalifikacyjna
- 1 miesiąc płatnej praktyki
- test
- zatrudnienie na 3 miesięczny okres próbny
- test
- zatrudnienie na stałe

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. Napisz do nas na.

Wymagania:

Projekt skierowany jest do:
- studentów ostatniego roku studiów licencjackich lub inżynierskich lub studiów magisterskich
- absolwentów studiów
- absolwentów szkół średnich kierunków informatycznych
- osób dyspozycyjnych minimum 4 dni w tygodniu (mile widziani studenci zaoczni) mogących pracować w biurze we Wrocławiu lub Gdański
- osób mających podstawową wiedzę o działaniu stron internetowych, znających podstawy programowania w PHP, SQL, podstawy HTML/CSS
- osób znających język angielski w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji w języku angielskim

Mile widziane:
- Znajomość systemu Drupal

Wraz z CV prosimy przesyłać informacje o wykonanych stronach internetowych.