Miejsce pracy:
Wrocław lub Gdańsk
Numer referencyjny:
SL201705A
Data:
21/05/2017
Obowiązki:
  • Pozyskiwanie oraz rozwijanie współpracy z nowymi Klientami
  • Obsługa aktualnych Klientów
  • Ulepszanie procesów sprzedażowych i marketingowych w firmie
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy oraz obsługa posprzedażowa
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Monitoring rynku celem utrzymywania przewagi konkurencyjnej
Wymagania:

* Znajomości języka angielskiego na poziomie B2/C1
* Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT
* Umiejętności pracy z klientami i dobrych zdolności interpersonalnych
* Umiejętności negocjacji i prowadzenia prezentacji

Oferujemy:

* Stabile zatrudnienie na UoP lub B2B (do wyboru)
* Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne
* Pracę w firmie znajdującej się w czołówce firm programistycznych z Polski (światowa czołówka firm drupalowych)
* Elastyczny czas pracy
* możliwość udziału w organizacji konferencji i szkoleń o Drupalu (DrupalCamp Wrocław, DrupalDay)
* Multisport, PS4