Miejsce pracy:
Gdańsk
Numer referencyjny:
T/GD/2016/12
Data:
01/12/2015
Obowiązki:

  • testowanie aplikacji webowych i serwisów internetowych
  • testy automatyczne i manualne
  • tworzenie scenariuszy testowych, raportów i dokumentacji
  • ogólna dbałość o jakość oprogramowania
Wymagania:
  • minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy na stanowisku testera
  • znajomość języka angielskiego
  • wiedza i doświadczenie z zakresu tworzenia automatycznych testów (Selenium, Codeception, inne)
  • znajomość podstaw SQL
  • podstawy pracy w konsoli systemu Linux

Wymagania mile widziane:

  • znajomość podstaw programowania w PHP, Python, Java lub w innym języku
  • certyfikat ISTQB
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • ergonomiczne fotele i duże monitory (żebyś czuł/a się u nas lepiej niż w domu),
  • możliwość odstresowania się w pracy przy grze na PS4
  • możliwość współpracy częściowo na zasadzie home office,
  • kartę multisport,
  • pracę z Drupalem/PHP w młodym zespole,
  • dobre towarzystwo,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość udziału w organizacji konferencji i szkoleń o Drupalu (DrupalCamp Wrocław, DrupalDay).
  • ciągłą naukę i doskonalenie umiejętności

CV wraz z opisem wcześniejszych projektów prosimy wysyłać na adres jobs@droptica.com

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."