dolacz do nas

Droptica Academy

Zapisy wstrzymane, w razie pytań skontaktuj się z Nami mailowo: [email protected]

Dziękujemy! 

Czym jest Droptica Academy?

Droptica Academy to program szkoleniowy, który wprowadzi Cię w branżę IT i przygotuje do pracy na stanowisku PHP Fullstack Developer. Ten kurs programowania składa się z wyselekcjonowanych przez nas tutoriali, które będziesz samodzielnie przyswajać w najbardziej dogodnym dla siebie momencie w trakcie trzech miesięcy. Poznasz zagadnienia dotyczące HTML, CSS, JavaScript i PHP oraz wykonasz własny projekt. Przez cały czas będziesz mogła/mógł liczyć na wsparcie naszych doświadczonych programistów. Będziesz mieć również szasnę dostać się na płatny staż w Droptica po rozmowie technicznej, na którą zostaniesz zaproszony/a po ukończeniu kursu oraz oddaniu projektu. Osoba z najlepszą oceną składową (projekt oraz rozmowa) otrzyma propozycje stażu. 

Jak dołączyć do kursu programowania?

Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na dole strony. Skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia spotkania, podczas którego sprawdzimy Twój poziom angielskiego, a następnie dokonasz płatności - 1500 złotych brutto. Otrzymasz dostęp do specjalnego kanału w komunikatorze Slack, gdzie będziesz mogła/mógł się konsultować z naszymi programistami.

Kurs programowania w ramach Droptica Academy został podzielony na kilka etapów i trwa łącznie 4 miesiące. 

 

Kurs rozpoczyna się co miesiąc. 

Etapy Droptica Academy

Etap pierwszy

Przyjmowanie kandydatów

Etap drugi

Sprawdzenie języka angielskiego

Etap trzeci

Opłacenie kursu i informacja o terminie przyjęcia.

Etap czwarty

Kurs

Etap piąty

Projekt końcowy

Etap szósty

Rozmowa techniczna

Etap siódmy

Decyzja

Moduły Droptica Academy

1. Podstawy systemu Linux

Zaczniesz od podstaw systemu Linux, który jest najczęściej używany przez webdeveloperów. System posiada sporo narzędzi ułatwiających pracę programisty, takich jak terminal, umożliwiający szybsze i sprawniejsze wykonywanie działań, które są czasochłonne do wykonania poprzez zwykłe wyklikiwanie. Po tym etapie będziesz umiała/umiał skonfigurować Linuksa i dostosować go do swoich potrzeb.

2. Git

Git to rozproszony system kontroli wersji, który jest podstawą pracy w zespołach programistycznych. To za jego pomocą będziesz realizować zadania w kolejnych etapach. W tej części kursu poznasz ten system, dowiesz się, do czego konkretnie jest potrzebny, a także jak umieścić projekt na GitHubie.

3. Docker

Docker to narzędzie do wirtualizacji, które pozwala na łatwe uruchamianie serwerów internetowych z obsługą PHP i serwerów baz danych na lokalnym środowisku. W tym etapie kursu programowania poznasz podstawy Dockera i dowiesz się, jak go wykorzystać podczas realizacji swoich zadań.

4. HTML i CSS

HTML i CSS są podstawowymi technologiami do tworzenia aplikacji webowych. Za pomocą tych języków definiujemy wygląd tego, co widzi użytkownik w przeglądarce internetowej. Z tutoriali na tym etapie zdobędziesz wiedzę, między innymi, o znacznikach i semantyce HTML oraz stylach, selektorach, animacjach i transformacjach CSS.

5. JavaScript

JavaScript jest często wykorzystywany na stronach internetowych, ponieważ odpowiada za ich wygląd, czyli frontend. Zapoznasz się z podstawowymi elementami tego języka, takimi jak operatory, funkcje, tablice i obiekty.

6. PHP

PHP to skryptowy język programowania, służący do budowania stron internetowych i aplikacji webowych. Dzięki szkoleniom w tej części poznasz, między innymi, funkcje, tablice, formularze, zapytania oraz wskazówki dotyczące pisania jak najbardziej zrozumiałego kodu.

7. Projekt do wykonania

Po zapoznaniu się z podstawami HTML, CSS, JavaScript i PHP, będziesz miała/miał okazję do sprawdzenia swojej wiedzy w praktyce. Dostaniesz od nas do realizacji projekt, wykorzystujący te wszystkie technologie.

Koniec programu i co dalej?

Po pomyślnym wykonaniu projektu oraz pozytywnej ocenie z rozmowy technicznej zaprosimy najlepszego/najlepszą kandydata/tke z danego turnusu na płatny staż (w formie umowy zlecenia), który potrwa 3 miesiące. W tym czasie będziesz dalej zdobywać wiedzę, a także poznasz system Drupal, oparty na języku PHP. Wynagrodzenie w trakcie okresu stażu wyniesie 27 zł/h brutto. Ten okres będzie wymagał Twojej obecności na pełny etat, od 8 do 16 od poniedziałku do piątku. Będziesz mogła/mógł pracować hybrydowo, ale ponieważ z doświadczenia wiemy, że na tym etapie nauki lepsze efekty przynosi praca w biurze, gdzie doświadczony programista może podejść i pokazać, jak rozwiązać dany problem, wymagamy min. 3 dni pracujących tygodniowo w wybranym biurze. Nasze biura znajdują się we Wrocławiu, Gdańsku, Rzeszowie i Toruniu.

Jeśli pomyślnie przejdziesz okres stażu, zatrudnimy Cię na stanowisku Junior PHP Developer. Będzie to dla Ciebie kontynuacja i rozszerzenie nauki z poprzedniego etapu. Nowa rola będzie oznaczać również wzrost wynagrodzenia.

Dlaczego warto dołączyć do Droptica Academy?

blue checkbox

Niska cena programu

Udział w naszym kursie programowania kosztuje tylko 1500 złotych brutto, podczas gdy ceny wielu innych programów potrafią sięgać dziesięciu tysięcy złotych.

blue checkbox

Szansa na staż i zatrudnienie

Po maksymalnie czterech miesiącach nauki możesz zdobyć pracę w naszym zespole doświadczonych specjalistów, którzy tworzą strony internetowe i aplikacje dla firm z całego świata.

blue checkbox

Nauka PHP

Dzięki naszemu programowi poznasz najczęściej używany na świecie język programowania do budowy serwisów internetowych.

blue checkbox

Asynchroniczna formuła

Styl nauki w ramach Droptica Academy pozwala na realizowanie poszczególnych kursów i projektu końcowego w dowolnych godzinach, czyli przykładowo po Twojej aktualnej pracy.

Droptica_PHPers

Zespół doświadczonych specjalistów

Od niemal dziesięciu lat tworzymy strony internetowe i aplikacje webowe w technologiach takich jak PHP, Drupal, Laravel, Symfony, React, Mautic i Sylius. Rozwijamy rozwiązania typu open source, angażując się w ich społeczności, bo chcemy, żeby jak najwięcej osób mogło z nich efektycznie korzystać. Dzielimy się swoją wiedzą podczas konferencji branżowych oraz naszych wydarzeń, między innymi DrupalCamp Poland. Wewnątrz naszej firmy również stawiamy na szkolenia i rozwój. Pracę w Droptica wyróżnia także przejrzysta ścieżka kariery. Dołącz do naszego programu, aby móc niedługo przemierzać tą ciekawą drogę!

Zgłoszenia wstrzymane do odwołania.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji języka angielskiego, gdy otrzymasz pozytywną ocenę prześlemy do Ciebie fakturę pro-forma

 

Koszt uczestnictwa w programie to 1500 zł brutto.

Jeśli masz jakieś pytania napisz do nas na adres: [email protected]