Conference Training

Szkolenia i rozwój

W Droptica kładziemy nacisk na ciągły rozwój poprzez różne szkolenia, warsztaty i konferencje. Uważamy, że stała nauka i rozwój to nieodłączny element naszej pracy. 

Szkolenia wewnętrzne

Dysponujemy ogromną wiedzą wewnątrz naszej organizacji, dlatego staramy się nią jak najbardziej dzielić. Ciągle organizujemy szkolenia i warsztaty wewnętrzne. Szkolenia nagrywamy, aby każdy mógł je obejrzeć w dogodnym dla siebie momencie lub przypomnieć sobie zawarte w nich informacje.

Szkolenia zewnętrzne

Aby zwiększać nasze umiejętności, korzystamy również ze szkoleń zewnętrznych. Mamy regularne szkolenia dla osób, które awansują na wyższe poziomy w ścieżce kariery. Bierzemy udział w kursach także wtedy, gdy pojawia się konkretna potrzeba zdobycia jakiejś wiedzy, np. związanej z danym projektem.

Konferencje i wydarzenia

Kilka razy do roku organizujemy DevTalks, a raz do roku DrupalCamp Poland. Podczas obu tych wydarzeń nasi specjaliści dzielą się wiedzą, prowadzą wykłady lub warsztaty oraz uczestniczą w dyskusjach. Bierzemy też udział w zewnętrznych wydarzeniach, aby poszerzać swoją wiedzę, wymieniać się informacjami i być na bieżąco. Regularnie odwiedzamy takie konferencje jak PHPers Summit, PHPCon, Boiling Frogs czy DrupalCon. 

PHPers Summit Drupal Droptica

Indywidualny budżet na szkolenia

Oprócz możliwości uczestniczenia we wspomnianych wyżej kursach i wydarzeniach, każda osoba w Droptica otrzymuje też indywidualny budżet na szkolenia. Można go wykorzystać na konferencje, warsztaty, szkolenia czy naukę języka angielskiego. 

Chcesz wiedzieć więcej o pracy w Droptica?