Conference Training

Szkolenia i rozwój

W Droptica kładziemy nacisk na ciągły rozwój poprzez różne działania wymienione poniżej. Uważamy, że stała nauka i rozwój to nieodłączny element naszej pracy. 

Szkolenia wewnętrzne

Ogromną wiedzę mamy już wewnątrz organizacji, dlatego staramy się jak najbardziej ją szerzyć. Ciągle organizujemy szkolenia i warsztaty wewnętrzne. Szkolenia nagrywamy, aby każdy mógł je obejrzeć w dogodnym dla siebie momencie lub przypomnieć sobie co właściwie było na szkoleniu. 

Szkolenia zewnętrzne

Korzystamy ze szkoleń zewnętrznych, aby zwiększać nasze umiejętności. Mamy regularne szkolenia dla osób, które awansują na wyższe poziomy w ścieżce kariery oraz organizujemy szkolenia jeśli jest konkretna potrzeba zdobycia jakiejś wiedzy. 

Konferencje i wydarzenia

Organizujemy wydarzenia DrupalDay i DrupalCamp, gdzie specjaliści z Droptica dzielą się wiedzą, prowadzą wykłady oraz uczestniczą w dyskusjach. Uczestniczymy też w zewnętrznych wydarzeniach, aby poszerzać swoją wiedzę, wymieniać się informacjami oraz być na bieżąco . Regularnie odwiedzamy takie konferencje jak PHPers Summit, PHPCon, Boiling Frogs, DrupalCon. 

PHPers Summit Drupal Droptica

Indywidualny budżet na szkolenia

Oprócz wydarzeń podanych wyżej każda osoba w Droptica otrzymuje też indywidualny budżet na szkolenia.

Budżet można wykorzystać na konferencje, kursy, szkolenia czy naukę języka angielskiego. 

Dowiedz się wiecej