droptica_team

Nasz zespół

Stanowiska i role w Droptica

Nasz zespół liczy ponad 80 osób, reprezentujących różne dziedziny. Zobacz, jakiego rodzaju specjaliści pracują w Droptica.

Developer

Programiści stanowią największą grupę - około 70% wszystkich osób w firmie. W większości są to full stack deweloperzy, znający PHP, Drupala, Symfony, CSS, JavaScript i inne technologie. 

QA Specialist

Testerzy zajmują się w naszej firmie testowaniem manualnym i automatycznym. Ich zespół regularnie się powiększa i jednocześnie usprawnia mechanizmy automatycznych testów. 

Project Manager

Zespół project managerów odpowiada za sprawny przebieg projektów, komunikację z klientami, zarządzanie zakresem projektów i ułatwianie pracy członkom zespołu programistycznego. 

DevOps Specialist

Jenkins, AWS, Docker, Ansible, Terraform to kilka z obszarów, za które jest odpowiedzialny zespół specjalistów DevOps w naszej firmie.

UI/UX Specialist

Do głównych zadań naszych specjalistów UI/UX należy tworzenie makiet i projektów graficznych oraz ulepszanie wyglądu aplikacji webowych.

Marketing/Content Marketing Specialist

Nasz zespół marketingowy zajmuje się promocją firmy w internecie, tworzeniem treści na bloga firmowego, zarządzaniem profilami w serwisach społecznościowych, a także przekazywanie światu informacji o naszych usługach i osiągnięciach.

Sales Specialist

Nasi specjaliści od sprzedaży zajmują się kontaktem z potencjalnymi klientami oraz prowadzeniem ich przez kolejne etapy - od zebrania wymagań do przygotowania specyfikacji i rozpoczęcia projektu.

HR/Recruitment Specialist

Osoby na tym stanowisku pilnują, aby proces rekrutacyjny i wdrożeniowy przebiegał przyjemnie i bezstresowo. Dodatkowo dbają o integrację zespołu, zaopatrzenie biur i stanowisk pracy.

Droptica Office

Dołącz do nas!