Piłkarzyki

Benefity

Zapewniamy szereg benefitów

Multisport

Karta Multisport pozwala Ci na korzystanie z dużej liczby obiektów sportowych w całym kraju. Droptica dopłaca 50% do kosztu karty.

Opieka medyczna

Korzystamy z usługi PZU Zdrowie. Wszyscy wraz z rodzinami mają zapewnioną opiekę medyczną. Droptica opłaca całość pakietu medycznego.

PHPStorm

Opłacamy licencję PHPStorm. Uważamy, że jest to najlepsze IDE dla PHP i chcemy, aby wszyscy nasi programiści oraz zespół QA używali PHPStorm.

Indywidualny budżet szkoleniowy

W każdym roku otrzymujesz budżet, który możesz wykorzystać na konferencje, szkolenia, kursy online lub naukę angielskiego.

Laptop i 2 monitory

Wygodna praca przy tworzeniu aplikacji webowych wymaga solidnego laptopa i kilku monitorów, które zapewniamy każdej osobie w Droptica. 

Napoje i przekąski w biurach

Lodówka i szafki w kuchni są u nas zawsze pełne! Regularnie zamawiamy napoje oraz słodkie i słone przekąski do naszych biur. 

Tydzień w innym biurze

Raz w roku możesz pojechać na tydzień do innego biura. Droptica pokrywa koszty noclegu i dojazdu. To bardzo dobra okazja do poznania osób z innych biur i jednocześnie możliwość zwiedzenia danego miasta. 

Dostęp do szkoleń online

Drupalize.me, Symfonycasts.com, Udemy oraz inne serwisy są dostępne dla osób z Droptica. Znajdziesz tam wiele kursów dotyczących programowania w PHP, Drupalu i innych technologiach.

Spotkania integracyjne

Co miesiac w każdym mieście, w którym mamy biuro, spotykamy się po pracy. Zespół wybiera, jak chce spędzić razem czasem, np. na gokartach, kręglach, bilardzie czy przy piwie.

Droptica Office

Dołącz do Droptica