Developer Monitors Working Droptica

O firmie

Historia

Dwóch pasjonatów Drupala - Grzegorz Bartman z wrocławskiej firmy Openbit i Maciej Łukiański z gdańskiego Advanteo - spotkało się na pierwszej konferencji DrupalCamp Poland w stolicy Dolnego Śląska w 2012 roku. Współpraca, którą wtedy rozpoczęli przekształciła się rok później w nową firmę - Droptica.

Zaczynaliśmy jako software house specjalizujący się w budowaniu stron internetowych z wykorzystaniem Drupala, systemu do zarządzania treścią. Nasza praca, doświadczenie i regularne szkolenia sprawiły, że staliśmy się topową agencją drupalową w Polsce. Aktualnie tworzymy serwisy internetowe i aplikacje webowe również
w innych technologiach, takich jak Symfony, Laravel, React, Sylius oraz Mautic.

Początkowo mieliśmy biura we Wrocławiu i Gdańsku. Jednak utalentowani specialiści są we wszystkich zakątkach Polski, więc z czasem otworzyliśmy oddziały
w Rzeszowie i Toruniu. Obecnie zdalnie pracują z nami także profesjonaliści z Warszawy, Poznania, Szczecina oraz innych miejscowości w kraju.

Co robimy w Droptica?

Solidne rozwiązania open source dla ambitnych firm

 

Solidność

Od początku istnienia naszej firmy kładziemy duży nacisk na solidność. Realizujemy to poprzez, między innymi, stosowanie standardów kodowania, code review, testowanie manualne i automatyczne oraz automatyzację procesów.

Open source

Używamy wielu rozwiązań open source do budowy aplikacji webowych. Korzystamy między innymi z Drupala, Symfony i Laravela. Pracujemy głównie na systemie Linux. Sami również staramy się mieć wkład w open source poprzez tworzenie nowych narzędzi oraz organizowanie wydarzeń, jak DrupalCamp.

Ambitne firmy

Pracujemy i chcemy nawiązywać kolejne współprace z firmami, które są lub chcą być dużo powyżej średniej w swojej branży. Dla nich Drupal, Symfony, Mautic to często oczywisty wybór, ponieważ mogą otrzymać idealnie dopasowany i unikalny system, spełniający określone wymagania biznesowe. 

Droptica w liczbach

0
Ile lat na rynku
0
Ilość biur
0
Liczba osób
Droptica Office Team

Dołącz do nas!