Wrocław SQ

Biura

Nasz zespół pracuje w różnych częściach Polski, od Podkarpacia aż po Pomorze. Poznaj nasze biura przez pryzmat zalet, które wskazały pracujące w nich osoby.

Wrocław SQ

Wrocław

Biuro znajduje w pobliżu Magnolia Park. Pracujące tutaj osoby bardzo cenią tę lokalizację ze względu na dobre skomunikowanie z innymi częściami miasta. Do przychodzenia do biura zachęca też fakt, że jest czynne całą dobę, nowoczesne, wyposażone w ergonomiczne stanowiska pracy, piłkarzyki, ulubione słodycze i zdrowe przeskąski.

Gdańsk biuro biurowiec

Gdańsk

Biuro jest zlokalizowane blisko lotniska, ale dzięki dobremu wygłuszeniu w ogóle nie jest to odczuwalne. Dodatkowo dla relaksu można przyglądać się startującym samolotom. Osobom, które tam pracują podoba się również, że jest dużo przestrzeni nie tylko do pracy, ale także do spędzania czasu razem. Lubią też otoczenie natury - w biurze jest sporo roślin, natomiast z okien widać zieleń, sarny, dziki, zające i lisy. 

 

Toruń Orbita

Toruń

Biuro znajduje się blisko centrum, co bardzo podoba się pracującym tam osobom. Jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta, wiele restauracji dowozi lunch do tej lokalizacji, a w okolicy znajduje się także kilka dużych sklepów. Natomiast taras jest idealny na przerwę od pracy lub integrację z zespołem. 

_biuro_rzeszów

Rzeszów

Biuro znajduje się w ścisłym centrum biznesowym Rzeszowa, taka lokalizacja jest bardzo wygodna dla osób podróżujących autem jak i komunikacją miejską. Można korzystać z pobliskiego parkingu, co jest również sporym udogodnieniem. Wnętrze biura powstało w konsultacji z Nami i jest w pełni dostosowane do naszych codziennych potrzeb.