Wrocław SQ

Biura

Nasz zespół pracuje w różnych częściach Polski, od Podkarpacia aż po Pomorze. Poznaj nasze biura przez pryzmat zalet, które wskazały pracujące w nich osoby.

Wrocław SQ

Wrocław

Biuro znajduje w pobliżu Magnolia Park. Pracujące tutaj osoby bardzo cenią tę lokalizację ze względu na dobre skomunikowanie z innymi częściami miasta. Do przychodzenia do biura zachęca też fakt, że jest czynne całą dobę, nowoczesne, wyposażone w ergonomiczne stanowiska pracy, piłkarzyki, ulubione słodycze i zdrowe przeskąski.

Gdańsk biuro biurowiec

Gdańsk

Biuro jest zlokalizowane blisko lotniska, ale dzięki dobremu wygłuszeniu w ogóle nie jest to odczuwalne. Dodatkowo dla relaksu można przyglądać się startującym samolotom. Osobom, które tam pracują podoba się również, że jest dużo przestrzeni nie tylko do pracy, ale także do spędzania czasu razem. Lubią też otoczenie natury - w biurze jest sporo roślin, natomiast z okien widać zieleń, sarny, dziki, zające i lisy. 

 

Toruń Orbita

Toruń

Biuro znajduje się blisko centrum, co bardzo podoba się pracującym tam osobom. Jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta, wiele resturacji dowozi lunch do tej lokalizacji, a w okolicy znajduje się także kilka dużych sklepów. Natomiast taras jest idealny na przerwę od pracy lub integrację z zespołem. 

Rzeszów biurowiec

Rzeszów

Pracujemy w przestrzeni coworkingowej Kwadrat. Mieści się bardzo blisko rynku, dzięki czemu można pójść na lunch do jednej z wielu restauracji. Samo biuro ma komfortowe stanowiska pracy, pyszną kawę i wygodne pufy do odpoczynku.