Miejsce pracy:
Gdańsk, Opole, Rzeszów, Wrocław
Numer referencyjny:
PHP201702A
Data:
10/11/2017
Obowiązki:
  • tworzenie nowych aplikacji internetowych opartych o platformę Drupal i framework Symfony
  • modyfikacja istniejących aplikacji internetowych opartych o platformę Drupal 7 i 8
  • tworzenie i modyfikacja modułów dla Drupala
  • tworzenie i modyfikacja szablonów dla Drupala
  • tworzenie skryptów w jQuery

Nie znasz Drupala, ale uwielbiasz PHP? Świetnie, nauczymy Cię!

Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji webowych lub serwisów internetowych w PHP
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, w mowie i piśmie (95% naszej pracy to praca z klientami z zagranicy)
  • znajomość programowania modułów w Drupalu lub w znajomość jednego z popularnych frameworków PHP (Symfony, Laravel, Yii, itp)
  • dobra znajomość HTML/CSS/jQuery,
  • dobra znajomość SQL,
  • chęć uczenia się i doskonalenia,

Mile widziane:

  • znajomość docker
  • znajomość Angular, React
Oferujemy:
  • pracę, do której przychodzić będziesz z przyjemnością,
  • pracę w firmie znajdującej się w czołówce firm programistycznych z Polski (światowa czołówka firm drupalowych)
  • prace z dużymi projektami; przykładowe liczby w naszych projektach: baza danych - 60GB, ilość użytkowników - 500 000, liczba treści na stronie - 700 000,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • stanowisko pracy: laptop oraz 2 duże monitory, ergonomiczny fotel, duże biurko (żebyś czuł/a się u nas lepiej niż w domu),
  • relaks przy PS4,
  • możliwość współpracy częściowo na zasadzie home office,
  • kartę multisport,
  • dobre towarzystwo,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość udziału w organizacji konferencji i szkoleń o Drupalu (DrupalCamp Wrocław, DrupalDay)
  • współpraca w oparciu o B2B, umowę zlecenia lub umowę o pracę (do wyboru)

Formularz rekrutacyjny

Droptica Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul Duńska 9, 54-427 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Po skontaktowaniu się z wybranymi kandydatami, za odrębnie udzieloną zgodą w/w dane osobowe będą udostępnione podmiotowi z branży medialnej, który oferuje nawiązanie współpracy. Osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Pliki muszą mieć mniej niż 2 MB.